Terug naar Iran forum

مهاجرت غیر قانونی

Geplaatst in Iran forum

دوستان مستحضرند که ایران جای زندگی کردن نیست

ماندن به قصد تغییر هم به عمر من نمی رسه و تغییر چیزی است که باید در طول یک تاریخ رخ بده که البته شدنی است و لی الان نه

در کل می خوام از ایران مهاجرت کنم و صد البته غیر قانونی

در درجه اول می خوام کشوری رو انتخاب کنم که توش ایدئولوژی جای
نداشته باشه ...دین تاریخ

مصرفش گذشته باشه

دیکتاتوری نباشه

و بشه توش کار وزندگی کرد

من در ایران ریاضی درس می دم . سابقه مدیریت مدرسه دارم

تا الان صد بار خونه رنگ کردم

و نقاشی ساختمان انجام داده ام

لطفا راهنمایی کنید که زندگی در کدام کشور مناسب تر است

ممنون

Ga naar Verwijderde gebruiker's profiel

• شهياد صدقي

geplaatst door  in Iran forum 

سلام.من شهياد هستم.اگه ميشه بگيد چطور ميشه اطلاعات كاملي از مهاجرت به چك به دست آورد.با تشكر

• Sepide D

با سامان موافقم.من اينجا رو برای زندگی به هر كشور ديگه‌ای ترجيح ميدم. فكر ميكنم اگر بعضی مسائل اينجا حل بشه و كمی فضای كار به مردم داده بشه ايران بهترين مكان برای زندگيه.
    اگر آدم اينجا مشكلی نداشته باشه بهتره خودش رو در وضعيت نامعلوم زندگی در يه كشور ديگه قرار نده.البته اين مسئله كاملا شخصيه و هر كسی دليلی برای انتخاب نوع زندگيش داره يه قانون كلی برای همچين موضوعی وجود نداره

• Ga naar faraz jahani's profiel

سلام
    کسی نمیدونه برای مهاجرت غیر قانونی باید به چه کسی مراجعه کنیم؟
    بابا یکی راهنمایی کنه.

• geplaatst door  in Iran forum 

سلام دوست عزیز.باید به دتبال راه حل بود چندی پیش در اینترنت خواندم دولت انگلستان برای کشورهای ایران و زیمباوه شرایت پناهندگی را آسان کرده و خبر جدید اینکه دولت اسپانیا برای جمعیت کم یکی از جزایر خود اقدام به جذب مهاجر کرده.

• Mehdi F

سلام به همه. عجب داستانی شده این مهاجرت به خارج از ایران. فکر هممونو درگیر کرده.

• seyed mohammad khademiyan

من آرامم نه آن آرام كه نتوانم چيز ديگر باشم و نه آن آرامي كه از آرامم آرامتر باشم
    من نه توانم رسد و نه توانم شود كه آرام باشم
    آرام از چي؟
    آرامي كه من خود دانم كه خود بدتر از شتاب زدگي است!!!
    دوستان اين دوست ما گفت اين است زندگي ما ،‌ما هم گوييم چه جوابي بهتر از او
    دوستت دارم نه به دوستيه خيالي و نه به دوستيه ريايي
    با تشكر از دوست خوبم و دوستان بهتر از خوبم

• omid babapor

سلام دوستان
    من کارم تجارت از کشورهای ترکیه - دبی - تایلند وچین وکلا به کشورهای زیادی سفر کردم ومیکنم تو همه کشورها چیزی به عنوان دین وجود داره ودر کنار دین زندگی وامنیت و غیره وکلا مردمانش بافکر آزاد ودید باز به زندگی نگاه میکنن والبته هر کشوری مشکلات خودشو داره ولی در ایران هیچ دینی وجود نداره وفقط تظاهر دینداری میکنیم و حتی از نظر رکود اقتصادی در بین کشورها -ایران دارای بیشترین رکود اقتصادی وتحریمات می باشد والبته خیلی صحبتهای دیگه که نمیشه الان گفت ولی به نظر من درحال حاضر
    مهاجرت ویازندگی درکشور جنگ زده مثل افغانستان و...هم بهتر از ایران -
    دیگه اروپا وآمریکا که جای خودشو داره وتوصیه من به تمام دوستان اینکه اگر میخواید آزادانه زندگی کنیدهمین الان بزنیدبرید ولی اگر زندگی آزادانه نمیخواید وفقط میخواید زنده بمونید وبا تحقیر زندگی کنید دیگه دنبالش نگردید همین جا ایران بهترین جاست . به امید روزی که ایران ایران بشه --- شاید 200ساله دیگه ببشه

• geplaatst door  in Iran forum 

دوست عزیز اقا محمد زیاد تند نرو همه باهم بریم ولی یواش یواش این دنیا که سرایه ماست از ان ماست که برماست باید در ان زندگی کرد باید در ان بزرگ شدباید پروید انچه داریمو کمکی باشیم از برای هم نامردان زیادنند بسیارنند بگذار پا.به زیر پا لهشان کن مانند رد پایت امید وار باش عزیز
    با سپاس و درود بسیار

• seyed mohammad khademiyan

نگو چيست اين زندگي! اين ننگست زندگي! بگو اين زندگي ماست پس هر چه بر سر ما آيد از لطف و رضاي ماست! كلا هر چي ماست هست از آن ماست!
    اميدوارم كه يكي پيدا بشه بگه گور پدر ماست!!!

• Helen s

سلام دوستان
    من چند وقته دارم در مورد دانمارک تحقیق می کنم اگه کسی پاش به دانمارک برسه البته برای پناهندگی فکر کنم بهترین کشوره اینطور که من از تحقیقاتم دستگیرم شد از هر لحاظ عالیه فقط دو تا مشکل بزرگ داره آب و هوا و زبانش که اونم اگه بتونید با آب و هواش بسازید در مورد زبانش باید بگم مشکلی نیست چون کلاسهای رایگان دارن برای پناهنده ها و این که چند وقت اولی که وارد این کشور شدین به شما یک مترجم می دن که برای کمک به شما همه جا باهاتون میاد و کمکتون می کنه و اینکه کمپهاشم اصلا مثله کشورهایه دیگه نیست یعنی به هر خانواده بستگی داره به تعداد البته یعنی اگه 2 نفر باشید یک اتاق اگه بیشتر باشید 2 یا چند اتاق می دن یعنی شما با افراد دیگه در یک اتاق نیستین و اینکه صد تا نکته مثبت دیگه هم داره اگه می خواین بدونید بهم بگید تا براتون توضیح بدم .راستی همه اینها رو با یک دوستی که چند روزه از دانمارک اومده و 30 ساله اونجا اقامت داره چک کردم و صد در صد درسته.

Plaats een antwoord