Terug naar Iran forum

مهاجرت غیر قانونی

Geplaatst in Iran forum

دوستان مستحضرند که ایران جای زندگی کردن نیست

ماندن به قصد تغییر هم به عمر من نمی رسه و تغییر چیزی است که باید در طول یک تاریخ رخ بده که البته شدنی است و لی الان نه

در کل می خوام از ایران مهاجرت کنم و صد البته غیر قانونی

در درجه اول می خوام کشوری رو انتخاب کنم که توش ایدئولوژی جای
نداشته باشه ...دین تاریخ

مصرفش گذشته باشه

دیکتاتوری نباشه

و بشه توش کار وزندگی کرد

من در ایران ریاضی درس می دم . سابقه مدیریت مدرسه دارم

تا الان صد بار خونه رنگ کردم

و نقاشی ساختمان انجام داده ام

لطفا راهنمایی کنید که زندگی در کدام کشور مناسب تر است

ممنون

Ga naar Verwijderde gebruiker's profiel

• leila rezghi

geplaatst door  in Iran forum 

سلام هلن جان
    در هر صورت اگه از طریق مهاجرت بخواهی برای کارت یه کمی زمان میبره. مان هم دارم تلاش می کنم برم اروپا. در هر صورت هرجایی بهتر از اینجاست. اینجا نه آرامش فکری دارری و نه امنیت

• leila rezghi

سلام آبتین
    شما برای استرالیا آیلتس رو گرفتی؟

• sadegh baloch

من هم الان 2 سالی میشه که می آپخوام ازایران خارج بشم ولی مشکل خروج دارم چون پدرم هم درحال حاضردرقطر زندگی می کنه ومن تابعیت پاکستان هم دارم ولی ازاین ایران لعنتی نمی تونم برم بیرون چون می خوام ادامه تحصیل بدم تورا خدایکی به من هم بگه چکار کنم ممنون

• abtin aria

والا من از سال 77 تا الان در حال تلاش برای رفتن از ایرانم خوب چندباری از ایران رفتم یا سرم کلاه گذاشتن یا نشده بلاخره قسمت نبوده یا بدشانس بودم نمیدونم خلاصه هربار به قصد جایی بوده تا عید امسال هم که مدت 2سال میشد درگیر رفتن به استرالیا بودم که اونم گیر یکی دو تا از این شرکتهاییکه فقط الکی معروف شدن افتادم وکارم هم نشد راحتتر بگم پولمو گرفتن و پروندم هم خراب کردن الان موقیت همه جا واقا خراب البته ما تمام این نظریات رو طبق چیزایی که میشنویم میگیم خودمون با چشم ندیدیم وچون ندیدیم درست نمیتونیم تصمیم بگیریم وترس داریم که میشه یا نمیشه البته عقل سلیم میگه باید با احتیاط عمل کرد ما که نمیخوایم کاری کنیم که همین موقعیتی هم که داریم از دست بدیم بنابراین باید احتیاط کرد واقا آدم میمونه چیکار کنه کجا خوبه خلاصه موقعیت شما به استرالیا جور هست که متاءسفانه شرایط خیلی سخت شده اگر اوضاع مالیتون روبراه باشه کانادا هم شرایطش برای شما بد نیست یا اگه بخواید سرمایه گزاری کنید دو سه جای دیگه هم هستن

آبتین

• geplaatst door  in Iran forum 

Abtin Jan Midoni Saliane Hezaran Amricaiee daran miran Panama.
    Baba Mage to Amrica che Khabare bokhoda age betonid 1 mah zendegi konid.
    Panama 1 keshvare Jahan Dovom ke be sorat dar hale tabdil shodan be 1 keshvare pishrafte ast.
    Man ba 1 nashrie Electroniky to panama joint hastam ,,Va 1 dost ham onja daram,,Ehtemalan toye mahe december ya sale dige miram onja ro bebinam,,Agar Sharayete mohajeratesh ro khastid Biaiied ro profilam baraton mifrestam.

• Helen s

سلام آبتین
    من منظورم کلی بود میگم یعنی خارج از ایران حتی از کار تو رستوران آدم پیشرفت می کنه ولی تو ایران من حسابداری خوندم همسرم آی تی ولی هیچ کدوم یک کار درست و حسابی پیدا نمی کنیم حقوق در ایران به این رشته بین 200 تا 300 هزار تومان می دن ولی در کشورهای دیگه 7 ،8 هزار دلار البته آی تی رو فقط منظورمه . این رو دقیقا می دونم چون در امریکا ما آشنائی داریم که تحقیق کرده ولی خب امریکا تقریبا یک جای دست نیافتنی شده .در مورد پاناما هم حق با شماست ولی خب با تحقیقات کمی که کردم چیز بدی تا به الان دستگیرم نشده.به نظر شما کجا خوبه ؟

• abtin aria

والا به نظر من درسته که ایران جای پیشرفت آنچنانی نداره ولی اولا که خوب هر کاری کردن در شاءن هر کسی نیست و دوما حالا هر جایی که آدم از اسمش یا از طبیعتش خوشش آمد که نمیتونه بره به نظر من آدم باید جایی رو انتخاب کنه که هم آینده داشته باشه هم جای خوبی برای زندگی باشه وهمینطور برای آینده فرزندان به نظر من شما وقت خودتون رو صرف یک جای
    بهتر کنید نه پاناما
    آبتین

• geplaatst door  in Iran forum 

Hi Abtin,
    Harchi mikhay bedoni bia ro profile man harchi deleton mikad beporsid.
    Dar Khedmatam,
    Pejman

• Helen s

سلام
    من هم دوست دارم از ایران برم .به نظر من اگه در یک کشور دیگه حتی در یک رستوران کار کنم شرف داره به این که در ایران بمونم چون هر جائی غیر از ایران ادم پیش رفت می کنه ولی در ایران جای هیچ پیش رفتی نیست.متاسفانه همسر من با نظر من کاملا مخالفه و میگه باید با دست پر از ایران رفت که اون هم مستلزم زمانی طولانیه . من به تازگی به پاناما علاقه مند شدم ولی اطلاعاتی راجع به زندگی در اونجا ندارم اگه کسی چیزی میدونه حتما منو در جریان بزاره .خیلی خیلی ممنون

• abtin aria

سلام شما میتونید اطلاعاتی درباره اقامت گرفتن در چک به من بدید ممنون میشم.

سپاسگزارم

Plaats een antwoord