Terug naar Iran forum

مهاجرت غیر قانونی

Geplaatst in Iran forum

دوستان مستحضرند که ایران جای زندگی کردن نیست

ماندن به قصد تغییر هم به عمر من نمی رسه و تغییر چیزی است که باید در طول یک تاریخ رخ بده که البته شدنی است و لی الان نه

در کل می خوام از ایران مهاجرت کنم و صد البته غیر قانونی

در درجه اول می خوام کشوری رو انتخاب کنم که توش ایدئولوژی جای
نداشته باشه ...دین تاریخ

مصرفش گذشته باشه

دیکتاتوری نباشه

و بشه توش کار وزندگی کرد

من در ایران ریاضی درس می دم . سابقه مدیریت مدرسه دارم

تا الان صد بار خونه رنگ کردم

و نقاشی ساختمان انجام داده ام

لطفا راهنمایی کنید که زندگی در کدام کشور مناسب تر است

ممنون

Ga naar Verwijderde gebruiker's profiel

• geplaatst door  in Iran forum 

Ba Sara khanoom Movafegham.

• geplaatst door  in Iran forum 

salam dostan .rastesh manam az bad az entekhabat dige tasmimamo gereftam va azmamo jazm kardam ke beram.man az tarighe sabte sherkat va gereftane eghamate keshvare chek eghdam kardam.in be nazare man khili behtar az ine ke adam gheire ghanoni az iran kharej beshe akhe onjori khili khatarnake.injori ziyad tol nemikeshe va kolan zarfe 6 mah javab mide
    hala agar bazam sooali bod man dar khedmatam.

• taha taheri

geplaatst door  in Iran forum 

اینی که میگی ایران درست بشو نیست راست گفتی حالا شما که با دین میونه خوبی ندارین ولی منم که مثلا یه کمی مذهبی هستم خسته شدم ایران حتی برای دین دارای واقعی هم دیگه جایی نداره یه مشت فاشیست همه جارو گرفتن ولی به قول معروف میگه - خونه موندن بی بی از بی چادریه -اینم حکایت ماست اول بگین پول کجاست

• Haamed Rahaa

geplaatst door  in Iran forum 

درود دوست من.منم مثل شما هستم و ديگه از كثافت دين خسته شدم و در به در دنبال بيرون رفتن از اين كشور لعنتي.چندي پيش تركيه بودم باور كن از اينكه ميديدم اونجا در و ديوارش پر از تبليغ امام و دين و پيغمبر نيست احساس خيلي خوبي داشتم.كشوري پر از امنيت و زيبايي.به اين فكر كردم كه كشورهاي اروپايي و آمريكايي ديگه چطور هستن؟به نظر من اگه پول داري برو هلند كه بسيار عالي هست من اگر پول داشتم حتما يكروزه بلند ميشدم ميرفتم البته بايد كيس داشته باشي واسه پناهندگي يعني سوژه يا دليل.من يك هـمـجـنس گرا هستم و از نظر گرفتن پناهندگي زياد مشكلي ندارم ولي چه كنم كه پول ندارم و بايد برم يه كشور كم خرج تر كه بزودي يا ميرم مالزي يا روسيه سفيد.سعي كن بزني بيرون بري.هيچ اميدي به درست شدن ايران نيست.فكر كردي اگر فردا رژيم عوض بشه چقدر طول خواهد كشيد مردم عوض بشن.10 سال 2سال 100سال؟

Plaats een antwoord