Terug naar Iran forum

جنس مخالف

Geplaatst in Iran forum

نظرتون در مورد جنس مخالف چیست . اصلا علت جذب جنس مخالف توسط شما چیست یا اصلا دوست دارید جنس مخالفتون چه مشخصاتی داشت باشد یا نه فقط خوشتیپ باشد یا نه پودار باشد کافیه ویا خوش پوش باشه تمومه !

Ga naar Verwijderde gebruiker's profiel

• farid k

geplaatst door  in Iran forum 

جنس مخالف عاليه اگه با عشق باشه ميبيني هيچ فرقي بين تو و جنس مخالفت نيست بلكه تامين كننده وجود همديگر هستين همينطور از اسم جنس مخالف پيدا است فقط در جنسيت و جنسي فرق هاي است خلاصه انسان نرمال هر چه زودتر بايد جنس مخالف پيدا كند اونم يه عشق واقعي براي هميشه درسته ما در دنيا جديدي زندگي ميكنيم ولي بايد هميشه جفت و با عشقمون پايه زندگي باشيم در همه چي جنس مخالف يعني عشق عشق يعني محبت چرا چون جنس مخالف براي زن يعني پدر يعني برادر يعني همسر براي مرد هم يعني مادر يعني خواهر يعني همسر پس ميبينيد عزيزترين كساي انسان جنس مخالف او هستند دو جنس مخالف با هم يعني زندگي يعني تولد حالا بعضي از منحرف هاي اخلاقي تا اسم جنس مخالف مياد فكر هاي بد و لاشمك بازي مياد تو مغزشون چون خالي از احساس هستن و همين رابطه هاي زشتو بد حرمت بين دو جنس مخالفو شكسته پس ما فقط نبايد جنس مخالفو اميزش جنسي بدونيم ولي اگه اميزش جنس مخالف با عشق و طبيعت افرينش باشد بسيار لذت بخش و كنترل كننده شهوت انسان وسلامت روحي خواهد بود بصورت حلال

• geplaatst door  in Iran forum 

دوست عزيز شما ميدانيد همه ميدانند كه اسلامي كه از قبل بوده دينيست الهي وهيچ شكي در اين نيست كه صاحبان كنوني ما هم به نفع خود و نگه داشتن قوم و خاندان خود مانند اديان ديگر دستي در كتاب قانون خود بردن و با شعارهاي كذب سعي در گمراه كردن دارنند ميگويند حكومت ما همانند حكومت حضرت علي (ع)است ولي كجاي دين امده مردم را براي كاري نكرده اعدام كنيد در اسلام يا كتاب قانون مسلمين (قران)قصاص امده چرا اينهايي كه دم از اسلام ميزنند فقط اشد مجازات را ميبينند زماني كه ابن ملجم مرادي حضرت را در مهراب هنگام خواندن نماز صبح ضربت زد و پس از دستگيري خواستن سر از بدنش جدا كنند كه حضرت خطاب به انها فرمودند او يك ضربه زده شما هم يه ضربه بزنيد يا زماني كه يكي از خوارج در مسجد و پاي منبر ايشان دشنام داد با خشم يكي از ياران روبه رو شد خواست با شمشير جانش را بگيرد كه حضرت به ايشان فرمود چكار ميكني ميخواهي در ان دنيا چه جوابي پس بدهم دشنام گفته دشنامش دهيد قصاص يعني اين نه ايني كه الان اجرا ميشه به خدا اين دين ان ديني نيست كه حضرت محمد (ص) به مردمش سفارش كرده ولي دين الان دينيست تزريقي عيسي به دين خودش موسي هم به دين خودش.من هم امارات سفر كردم ودين سوني رو اينطور ديدم كه قانون انها قانون زيبايست ميتوان ان رو بقل كرد وبا اطمينان كامل در خيابانهايش راه رفت دزد نداره و قانون قطع كردن دست دزدان اعمال ميشه معتاد به چشم نميبيني اخه اگه فقط به كسي مشكوك به معتادي بشن و اگه در تست مشخص بشه كه معتاده بدون برگرد به سه سال زندان محكوم ميشه و اگر شخصي كسي رو به دولت لو بده فقط كافيه اندازه سر كبريت پيش اون مواد مخدر پيداكنن ده سال زنداني داره و به خبر دهنده بيست هزار درهم جايزه ميدن زماني كه براي نماز ميرن همه كفشهايشان دم در ساختمان مسجد ميماند ولي اينجا رسم شده خادم مسجد پلاستيكي جهت گذاشتن كفش نماز گذار ميدهد تا با خود به مسجد ببرد بعد با ديدن شواهد چه انتظاري براي داشتن ديني سالم در كشور مسلمانان ايران داشته باشيم مثال ديگر ميگوند كه نظام بانكداري ما اسلاميست و از اون طرف با ربا خواري مبارزه ميكنن اين سودهاي سنگيني كه بانكها ميگيرن سود رباست.شما اگر پول داشتيد حق زندگي كردن داريد اگر نداشتيد بايد بميريد ميگويند چراغي كه به خانه رواست به مسجد حرام است ولي الان بلعكس اين موضوع صدق ميكند چرا بايد لبناني كه اين همه كمك از ايران دريافت كرد در سازمان بين الملل براي توافق تحريم ايران راي ممتنع صادر كند دين من دين حضرت محمد (ص) است و به دين ايشان شيعه هستم وبه دين ايشان نماز ميخوانم و در انتظار ظهور آقا امام مهدي (عج )هستم شما هم باشيد

• omid babapor

دوست من - من بانظر شما کاملا موافقم

اول باید یدونی از چه دیدگاهی به جنس مخالف نگاه میکنی به چشم یه همراه در مسائل جنسی یا یه موراوده دوستانه بنظر من خانمها در حین هوش زیادی که دارن خیلس آسیب پذیرند.

• Saman J

با سلام مجدد
    خب من هم دقیقا به همین میگم تفریط!
    بعدشم نمیدونم منظورتون از طبیعت خدادادی چیه؟ اگه منظور غریزه جنسی هست که هر کسی سئوال کنید میگه که برای چی خدادادی شده! هر چی که باشه فکر نمی کنم برای ارضا با همجنس باشه!

• ahmad ahmad

بابا ما كجا تفريط كرديم ما فقط به همجنس خود علاقه داريم كه طبيعتي خدادايه.

• Saman J

خدمت دوستان دوباره بگم که هر چیزی متعادلش خوبه. نه افراط (مثل اکثر آقایون متاسفانه) و نه تفریط مثل بعضی اقلیت مثل آقای احمد!
    باور کنیم که در افراط و تفریط خیری نیست.

بابا شما که زدیت رودست قزوینیا ما باید فکری هم برای تقار خانم ها هم بکنیم دیر بجنبیم مرد چینی هم وارد می کنن باقیمت مناسب

• ahmad ahmad

من هم موافقم هرچي گيرت اومد بگو خدا را شكر. پسر كه بيشتر حال ميده. مگه نه دوستان گي من! من خودم كه ارتباط پسر باپسرو ترجيح ميدم دختر ديگه چيه!

ببین داداش این قرتی بازی ها تمون شده فکرتو حروم نکن هرچی گیرت اومد بگو خداروشکر

Plaats een antwoord