Aralik 'Ta Eğlenceye Katilin Ve Masterinizi Bulun

des
4

InterContinental Istanbul

Tyrkia Map

Üniversitede kafa dengi öğrencilerle tanışmaya ve yeni arkadaşlar edinmeye hazır mısınız? O zaman İstanbul'da Access Masters yüz yüze etkinliğinde bir araya gelme zamanı. 4 Aralık 'ta Almanya, Birleşik Krallık, ABD, Avrupa ve diğer ülkelerden en üst sıralarda yer alan ve akredite edilmiş okulların temsilcileriyle konuşma fırsatına sahip olacaksınız. Etkinlik, yeni etkinlikler ve etkileşimli formatlarla doludur.

Kişiselleştirilmiş davetiyenizi ve etkinlik için özelleştirilmiş programınızı almak için lütfen bilgilerinizi web sitemizdeki kayıt formunda gönderin: https://www.accessmasterstour.com/link/Lnp

Access Masters'ta herkesin sahip olduğu en önemli 3 etkinlik avantajı:
1. Rehberlik ve okul oryantasyonu. Etkinlik sırasında, İşletme, Yönetim ve Finans alanlarında size en uygun programlara rehberlik edecek kişisel bir eğitim danışmanınız olacak.
2. Çeşitli atölye çalışmaları ve sunumlar. Koç Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, American University, Duke University, Hult International, IE University okulu ve çok daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından okul temsilcileriyle konuşun. En iyi üniversiteleri kolay ve anlayışlı bir şekilde nasıl tanıyacağınızı seçersiniz.
3. Burs imkanı. Her sezonun sonunda, Access Masters bir aday öğrenciye lisansüstü eğitimlerini finanse etmelerine yardımcı olmak için bir kampüs ziyareti veya 1.000 Euro'luk bir burs verir.

Bugün kaydolun ve 4 Aralık'ta Intercontinental Hotel İstanbul'da yüz yüze eğlenceye katılın!
https://www.accessmasterstour.com/link/Lnp

Gå til Francois Beaumonts profil
Organizer:
 Francois Beaumont