Înapoi la forumul Iran

مهاجرت غیر قانونی

Postat în Iran forum

دوستان مستحضرند که ایران جای زندگی کردن نیست

ماندن به قصد تغییر هم به عمر من نمی رسه و تغییر چیزی است که باید در طول یک تاریخ رخ بده که البته شدنی است و لی الان نه

در کل می خوام از ایران مهاجرت کنم و صد البته غیر قانونی

در درجه اول می خوام کشوری رو انتخاب کنم که توش ایدئولوژی جای
نداشته باشه ...دین تاریخ

مصرفش گذشته باشه

دیکتاتوری نباشه

و بشه توش کار وزندگی کرد

من در ایران ریاضی درس می دم . سابقه مدیریت مدرسه دارم

تا الان صد بار خونه رنگ کردم

و نقاشی ساختمان انجام داده ام

لطفا راهنمایی کنید که زندگی در کدام کشور مناسب تر است

ممنون

Mergi la profilul lui Utilizator şters

• Helen s

postat de către  în Iran forum 

نخیر من ایران نیستم خیلی وقته از ایران خارج شدم .

• Mergi la profilul lui bab iman

shoma hanoz to ıran hastıd?

• Helen s

جناب آقای محمود قوچانی من نمی دونم شما چه کشورهایی و به چه قصدی رفتید ولی باید بگم که من هم به چندین کشور سفر کردم و با آدمهای ملیتهای دیگر هم سخن شدم و بسیاری از آنها بعد از اینکه متوجه شدن من ایرانی هستم بسیار خوشحال شدند و جالب هست که بدانید بسیاری از خواننده های قدیمی ما رو هم میشناختند مانند معین و ...
    این رو برای این گفتم که بدانید با ایران و ایرانی آشنائی دارند و بعد اینکه برای ایرانی ها تره هم خورد نمی کنند بله درسته در ایران هم خواهر و برادر و بهترین دوست شما هم برای شما تره هم خورد نمی کند وقتی بفهمد شما می خواهید سر بار آنها شوید ولی اگر یک فرد مفید باشید بسیار هم برای شما ارزش و احترام قائل هستند این قانونی هست که در همه جهان حاکم است و فرقی ندارد شما از چه ملیتی باشید ، دوست عزیز باید بگویم که در ایران وقتی برای هر حرف و سخنی که از رژیم گفته می شود و یا برای هر اعتراضی شما سرکوب می شوی وقتی برای شروع هر کاری محتاج پارتی و یا میلیونها تومان پول هستی وقتی بهت ارزش یک انسان گذاشته نمی شود وقتی برای تفریح و سرگرمی جائی نداری و یا وقتی به میهمانی می روی و دسگتیر می شوی وقتی مخالفت یعنی مرگ وقتی می خواهی درس بخوانی ولی پول نداری و یا درس هم با هزار بدبختی می خوانی ولی کاری نداری وقتی پول نداری یعنی یک مرده و هزاران دلیل دیگر آن وقت هست که از کشورت متنفر می شوی البته کشور که نه از دولت ولی برای اینکه از دولت دور بشی مستلزم این است که از کشور خارج بشی . آقای محترم همه اینهایی که در ایران نداری رو در کشورهای دیگر بدست می آوری ولی باید تلاش کرد و در رابطه با کشورمون هم باید بگم که ایران تا وقتی در اسارت همچین آدمهای منفوری هست دوست داشتنی نیست من به داریوش و کورشم می بالم همانهایی که دنیا بهش احترام میزاره و همانهایی که سخنانش سر در سازمان ملل هست. شما یا با دولتی یا چشمانت رو بستی امیدوارم از خواب بیدار بشی.

• Mergi la profilul lui farid f

مهاجرت غیر قانونی در صورتی قابل قبوله که شما هیچ راهی واسه زندگی کردن توی ایران نداشته باشید مثلا مشکل سیاسی داشته باشید و...
    ولی به نظر من اگه کسی مشکل حادی نداره اصلا منطقی نیست که از این طریق اقدام کنه و مثل آدم از طریق راه های قانونی و در کمال عزت و آرامش واسه مهاجرت به کشورهای دیگر اقدام کنه و همچنین یک کشوریو انتخاب کنه که اصلا ارزش رفتنو داشته باشه و بتونه توش پیشرفت کنه نه اینکه بره یه جای عقب افتاده تر از ایران یا در حد ایران.

• javad Hamdi

قرار نیست ار چاله در بیاییم بیوفتیم تو چاه. درسته ایران جای خوبی برای زندگی نیست ولی مغواستان بدتر از ایرانه منتو ترکیه دیدم مغولها خواستار پناهندگی تو ترکیه بودند و میگفتن شرایطشون خوب نیست.اول باید ببینی هدفتون از مهاجرت چیه؟ کشورهایی مثل استرالیا-کانادا شرایطشون عالی هست برای مهاجرت و پناهندگی فقط خواهشان بی گدار به آب نزنید و به هر کسی اعتماد نکنید. چون قاچاق بر ها و وکلای مهاجرت اولش یه زبون راضی میکنن وقتی که مبلغ اولیه رو گرففتن بعد شما مجبورید دنبالشون بدوید و پول بیشتری بدبد چون من تجربه داشتم

• امید رنجی

سلام به دوست های عزیز راستیتش هرکی پول داشته باشه که غمی نداره مگه بیکاره از ایران خارج بشه هر وقت هم که دلش خواست میره مسافرت خارج از کشور یه اب و هوایی عوض می کنه میاد ولی می مونه ما ها که جزو قشر متوسط و متوسط به پایین از لحاظ مالی هستیم
    که هیچ شانسی برای پیشرفت نداریم چون هیچ یک از بند های (پ) رو در ایران نداریم
    اما من فکر میکنم یه کم فکر هامون رو روی هم بزاریم شاید بتونیم بریم
    اولین چیزی که برا رفتن می خواد مقداری پوله حالا کمترینش ده میلیون تومان هست
    بعد دونستن زبان خودش کلی کمک میکنه
    داشتن مهارت فنی اگه بین المللی هم باشه که بهتره

اخرین گزینه هم این هست که تمام مورد بالا رو بایدبه تناسب کشور داشته باشی
    مثلا اگه بری جای دور پول زیاد می خواد یا زبان انگلیسی بلد باشی ولی بری کره اصلا به دردت نمی خوره یا مکانیکی بلدی میری کانادا که اصلا نیاز نداره
    در کل بگم باید تمام کشور ها از یک نفر همین قدر انتظار دارن این شما هستین که باید بدونید کجا میرید باید چه شغلی بلد باشی چقدر پول می خواد به چه زبانی نیاز داره و کمترین مدرک تحصیلی مورد قبول اون کشور چی هست اگه همه اینا رو جمع کردی به نظر من بدو که دیر شده

• Mergi la profilul lui Horace Paul

salam
    yeki az dustan goft ye sherkat sabt karde ba'desh raft chek ....mishe ye tozihi bedi behem? Thx
    lotfan mail konid... ([...]) thx again

• Helen s

دوستان کسی راجع به شرایط زندگی در مالزی اطلاعاتی داره؟ من شنیدم جایه خوبیه برایه تحصیل و زندگی آروم و بی درده سره ولی خب اطلاعاته دقیق ندارم .من تقریبا راجع به همه جا یه تحقیقاتی کردم فعلا به اینجا رسیدم که مالزی بهتره البته نه از همه لحاظ خب اونطوری امریکا بهتره ولی من دنباله یه کشوره آروم و راحتم، حالا اگه کسی چیزی می دونه یا آشنایی اونجا داره یه اطلاعاتی بهم بده ممنون می شم.با چند تا از وکلایه مهاجرتی صحبت کردم ولی خب اونا می بینن کجا براشون بیشتر نون و آب داره به زور سوق میدن به اون طرف کلا به عنوانه یه درد و دل اینکه واقعا اگه شما هم به چند تا از این شرکتا مراجعه کنید اونقدر مهمل می گن که از مهاجرت صرف نظر می کنید البته قصد جسارت به کسی رو ندارم عذر می خوام از کسانی که در این کار هستن ولی خب یک واقعیتیه متاسفانه.

• postat de către  în Iran forum 

با سلام خدمت همگی دوستان عزیز
    چند روز پیش خبر دار شدم که یکی از دوستانم که اوایل سال 89 به انگلستان رفته بود با کیس پناهندگی اون موافت کردن.من امیدوارم که همگی کسانی که فکر رفتن رو در سر پرورش میدن به هدف بزرگ خود برسن.با آرزوی موفقیت برای همه.

• سام فرزام

benazare man keshvare Sweden behtarin jaye ke mitoni bery
    albate sharayete vorodish khase

Postare răspuns