Back to Irann forum

ایران

Publicerade inlägg i Irann forum

نظرتون در باره اینده ایران چیه! بالاخره این کشور جز ابرقدرت های دنیا میشه . یا نه!

Gå till Användaren är raderad's profil

• کاوه غوری

insänt av  i Irann forum  

چون سیاست مداران ایرانی خیلی خودخواهستندنمیتونه یک قدرت بزرگ باشه همه شون به فکرخودشون هستن مخصوصاآخوندهای ایرانی.

• lassiebaubau autores

insänt av  i Irann forum  

ایران از فقدان کامل مورد علاقه، و او ثابت کرد که چرا "را به حساب آورد نه حملات امکان وجود دارد که بخشی از دشمنان است. ایران گفت : در دسترس مایل به تغییر است."همین دلیل است که به لطف خیانت در خارج از اعتصابات دشمن در داخل ایران است اما هیچ الزامی برای اعلام ایران. من می گویند که خیانت رسمی دولتی بیش از حد جدی در امتحان شرکت کنند اگر شما در کشور خود ضربه زیرا هیچ دشمن هیچ الزامی به اثبات است. و "منطقی تر که دولت در معرض خطر" چرا ایران ایران مجازات اعدام بیش از حد آسان و سریع است، حتی علیه کسانی که نه می تواند تبدیل به متهم.------ایران فقدان کامل علاقه، و او ثابت کرد که چرا "بود به حساب نمی حملات ممکن است که بخشی از دشمنان.

• insänt av  i Irann forum  

نه . اهیچوقت نمیشه

• Gå till farid f's profil

insänt av  i Irann forum  

اولا باید دید منظور از ابر قدرت شدن چیه؟
    مثلا ایران بشه مثل آمریکا که هم از لحاظ اقتصادی و مخصوصا سیاسی و علمی و... تو دنیا تکه به نظر من عمرا چون اگر هم بخواد بشه ابرقدرت های دنیا نمیزارنش چون سیاست حکم میکنه که واسه خودشون یه رقیب تازه درست نکنن
    ولی اگر منظور ما پیشرفت از لحاظ بهبود وضعیت اقتصادی و اجتماعی و... باشه مثل کشورهای عربی یا کره جنوبی و ترکیه یا بعضی از کشور های اروپایی امکانش هست چون پتانسیل خوبی داره ولی ضعف مدیریتی داره در صورت حل مشکل مدیریتی و حکومتی امکانش هست

• javad Hamdi

insänt av  i Irann forum  

زمانی یه کشور میتونه ابرقدرت بشهکه اولا خودشو وابسته به واردات چین نکنه در ثانی از فرار مغزها جلوگیری کنه. یکبار بشینید فکر کنید ببینید سالی چند هزار متخصص به کشورهای مختلف مهاجرت میکنن.اگثر کسانی هم که برای تحصیل میرند دیگه بر نمیگردند.پس با گدام نیروی ماهر و متخصص میخواد ابرقدرت بشه اینو از سرتون بیرون کنید که پیشرفت ایرانو ببینید.الان طبق آمار ایران جزء سه کشور بی ارزشترین پول در جهان هست.فقط باید بگم خدا بداد مردم ایران با اینهمه ذخایر طبیعی کنه

• mi na

insänt av  i Irann forum  

با سلام، تاپیک جالبیه .ما پتانسیل رو برای ابر قدرت شدن داریم چه از نظر نیروی انسانی چه از نظر هوش و از هر نظر دیگه. اما دولتی که سر کار هست به هیچ عنوان قدرت نداره که یه زندگی خوب رو برای مردم به وجود بیار تا چه برسه به ابر قدرت شدن.

• Saman J

insänt av  i Irann forum  

بنظر من ما همین الان از نظر سخت افزاری همه چیز رو برای ابرقدرت شدن در اختیار داریم. آنچه که مانع ما در این راه است در وهله اول: ضعف مدیریت از جانب مسولین و در وهله بعد: ضعف فرهنگ از جانب مردم است.
    بنظر من اگر این دو مورد درست شود، شک نکنید که ایران عزیز قطعا ابرقدرت دنیا که حق مسلمش هم هست، خواهد شد.

• taha taheri

insänt av  i Irann forum  

آینده واقعا مشخص نیست دوست من.نمیدونم ابر قدرتو واقعی گفتی یا شوخی کردی من که حسابی حال کردم!فعلا که از همه جا عقب افتادیم.من که امیدی ندارم به فکر جیمفنگم!!!!

Skicka in ett svar