Επιστροφή στην Ιράν φόρουμ

چرا؟

Δημοσιεύτηκε σε φόρουμ Ιράν

من توی این سایت میبینم که ایرانیان زیادی هستند که می خوان کشور رو ترک کنند و به خارج برن من فکر می کنم که این یه فاجعه اس.چرا ایرانیان باید از وطن و سرزمین پدریشون خسته باشن در حدی که سختی و غم غربت رو ترجیح میدن و حاضرن از همه چیزهایی که اینجا دارن بگذرن؟

• حمید حیدری

Δημοσιεύτηκε από  σε φόρουμ Ιράν 

سلام عزیزم کسی از کشور خارج نمیشه هرکی هم که خارج بشه و پش کن به وطن خودش خیانت کاره جانم فدای ایران

• مصطفی موسوی

من پسری که در ایران بدنیاامدم وبزرگ شدم الان25سالمه وتاحالا از100درصد98درصد ایرانیها دروغ میگن ودنبال سوع استفاده از همدگه هستن
    بگذریم که منی که افغانی هستم هیچ ارزشی بعنوان یک انسان ندارم
    من حاضرم بمیرم ولی یک لحظه درایران نباشم
    تورو هر کسی که میپرستین دروغ نگین/بهم حسودی نکنین/فقطم حرف نزنین/البته منظورمن همه ی ایرانیها نیست ازهمه ی ایرانیها معذرت می خوام ببخشید

• mandana l

سلام میناجان کاملاباحرفای شماودوستان موافقم ولی دیگه خودت که بایدبهتربدونی اینچادیگه ازحدگذروندن خودمن هم مهاجرت رو دوست ندارم ولی ازکسانی هستم که واقعادلم میخوادازاینجابرم واگرقرارباشه همیشه سختی بکشم ترجیح میدم جای دیگه از صفرشروع کنم.خوب چراکه نه؟

• lassiebaubau autores

محمود احمدینژاد ، تا به حال هیچ ادعا می کنند اما حتی اگر ایران به پول به چه کسی و برای چه کاری انجام دهید؟

• Πηγαίνετε στο προφίλ του bab iman

ensan baraye azad zendegı kardan zendeh hast.....

• Δημοσιεύτηκε από  σε φόρουμ Ιράν 

اونجایی وطن منه که در اونجا راحت باشم و به عنوان یک انسان به من احترام بگذارند.
    به راحتی بتوان زندگی کرد،تفکر کرد،پیشرفت کردو آینده را برای نسل بعدی ساخت .
    آنهایی که از سنگاپور و یا پاناما سخن می گویند آیا می توانند یک خط در مورد تاریخچه فرهنگی ،سیاسی ،اقتصادی و یا مردم شناسی آن کشورها سخن بگویند و یا بنویسند.
    همین که صحبت رفتن مطرح می شود مشخص می نمایندکه دل مشغولی جوانان ایرانی رفتن به خارج از ایران است .
    به هزارو یک دلیل میتوان علاقه مندی خروج جوانان ایرانی را توجیه کرد که خارج از حوصله میباشد اما به عقیده ی من نه ایران ثروت مند نیست .
    در انتها اگر کسی میخواهد در خارج از ایران زندگی کند باید خود را در جامعه ی مقصد هضم بکند شاهد ایرانیانی هستیم که برای رفتن به خارج لحظه شماری میکنند اما زمانی که به آنجا میرسند تعصب ایرانیشان گل میکند این ابتدای دوگانگی و افسردگیست.دوستان عزیز لطفاٌ با تامل بیشتر به موضوع بنگرید.
    با سپاس

• یاسر اثنی عشری

با سلام
    از دوستان حاضر در این جمع کسی اطلاعاتی در مورد کشور کویت دارد ؟؟؟
    درمورد کار / زندگی / و اقامت در کویت

• mi na

خوب من در مورد نظر ارمیا موافقم که گفتش: ادم هرجای دنیا بره همیشه خودشه
    عوض نمیشه
    تغییر تو کوچه خیابون نیست
    تغییر باید درون ادم شکل بگیره

واقعا این یه حقیقته.اما در مورد اینکه در اینجا حقوق انسانها زیر پا له می شه شکی نیست من عاشق ایرانم اما باید بگم ایران یه زندان خیلی بزرگه با زندانی هایی که عادت کردن به نداشتن ازادی که حق مسلمشونه.

• Δημοσιεύτηκε από  σε φόρουμ Ιράν 

هر کس برای خودش ارمانهایی داره مینا جان درست میگی کشور ما ثروتمنده ولی برای کی برای ما؟اگه داشته باشی زندگی میکنی اگه نداشته باشی نمیتونی زندگی کنی.در هر کشور برای شهروندانش بهایی پرداخت میکن ما در ایران اگر بیمه پرداخت کنیم در سن بازنشستگی میتونیم حقوقی داشته باشیم و اگر پرداختی نباشه باید .......در کشورهای اروپایی اگه سر کار باشی که بیمه پرداخت میشه ولی اگر شاغل نباشی از حقوق بیکاری که به شما طعلق میگیره مقداری بابت بیمه کم میشه و در سن باز نشستگی باز میتوان از مضییت بازنشستگی استفاده کرد این یکی از اون امار بد نگاه کردن به یه ایرانی در خاک خودشه و.......

• mi na

باهات موافقم ارمیا جان واقعا درست می گی.

Δημοσίευση νέας απάντησης