• طس

پوسٹڈ بايئ یوزر کو ڈیلیٹ کر دیا گیا ہے انرر ایران فورم 

سلام دوستان و همراهان فرار از ایران من هم از سال 1378 در جستجوی یه راهی هستم تا از این کشوری که بزرگانش شمشیر قتل مردمش رو از رو بستن بزنم بیرون .بنظر من برای خارج شدن از ایران نباید بگی کجا برم آخه یه پرنده برای فرار از دست شکارچی اول یه جای امنی پیدا میکنه . ولی اگر بخاهید عمیق تر به این موضوع نگاه کنید باید کشوری رو انتخاب کنید که اول اقتصاد خوبی داشته باشه مثل آلمان.انگلستان.کانادا.و....وکشور امن و اجتمایی باشه .کشور آلمان کشوری با سواد وبه دور از اسمش که مردم فاشیست و نژاد پرست داره کشور امنیه یکی از دوستانم پس از 14 سال از آلمان همراه همسرش که او هم ایرانیست برای دیدن خانواده و خرید مسکن و برگشتن به ایران مراجعت کردن که با دیدن اوضاع بد زندگی بعد از گذشت یک هفته به آلمان برگشتند.من سوالی از او پرسیدم که امنیت برای خانواده هست یا نه گفت من برگشتم میخوام خانه بخرم و امنیت اونقدر هست که همسرت بتونه ساعت 3 شب سوار اتوبوس بشه و بره یه شهر دیگه . کشور انگلستان بدرد کار میخوره کشورهای اسکاندیناوی اجتمایی هستن و بیشترشون بخاطر جمعیت کمی که دارن منتظر خانواده هستن یا کسانی که قصد تشکیل خانواده را دارن اگر در سوئد بتوانید با یه دختر سوئدی ازدواج کنی بعداز 3سال میتونی اقامت بگیری خلاصه من به دنبال راهایی هستم به محض دریافت اطلاعات درست شماها رو در جریان می زارم

جواب پوسٹ کریں

دوسرے جوابات